Konferencja „National Sales Congress” (edycja 2019)

Nazwa wydarzenia

„National Sales Congress” to spotkanie specjalistów świata sprzedaży. Organizatorka, Zuzanna Garwacka kilka miesięcy wcześniej widziała mnie na scenie „I love marketing”. Spodobał jej się ten poziom energii scenicznej i zaangażowania, dlatego zaproponowała mi tę współpracę.

Pierwsze wystąpienie należało do Jacka Walkiewicza. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Cieszyłem się z tego spotkania, bo znałem słynne wystąpienie tego psychologa z konferencji TEDx, ale nigdy nie spotkałem go na żywo. Podczas godzinnej mowy zwrócił uwagę na to, że zbyt często komunikatem, który dorośli w Polsce kierują do dzieci, jest „uważaj”. Niestety, z pokolenia na pokolenie przekazujemy w Polsce swoistą nieufność – do innych ludzi, ale często wręcz względem samego siebie, własnego potencjału i umiejętności. Mocno wziąłem sobie do serca słowa pana Jacka Walkiewicza i czuję, że zrobię co w mojej mocy, by swoim dzieciom przekazywać komunikat wzmacniający, a nie podcinający skrzydła.

O sile wiary w swoje możliwości opowiadał też Karol Bielecki, piłkarz ręczny, wicemistrz świata z 2007 roku. Z kolei miłośnicy sprzedażowych konkretów znaleźli sporo wartości w wystąpieniach Franciszka Georgiewa oraz Nikolay Kirova.

Fot. Jakub Zych.

Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Rola prowadzącego NSC nie jest łatwa, bo wystąpienia są mocno merytoryczne. Maciej świetnie się sprawdził, pomagał aktywizować publiczność, by trzymać wysoki poziom energii. NIe jest prowadzącym, ale wręcz gospodarzem. Dobrze poprowadził debatę, trzymając równowagę między prelegentami, ale też prowokując ich do wypowiedzi.

Zuzanna Garwacka

Organizatorka, International Center of Events

Konferansjer

wymagających

wydarzeń

pl_PLPolish