Konferencja „XV PMI Poland Chapter International Congress”

Nazwa wydarzenia

Od wielu lat współpracuję ze środowiskiem zarządzających projektami. W 2018 roku z tą grupą ambitnych ludzi, często pracujących dla korporacji, spotkałem się w Poznaniu:

Uczestnicy konferencji trzech mężczyzn ścianka event kulisy hotel spotkanie garnitury

Nie podejrzewałem wtedy, że nasze kolejne spotkanie obejdzie się bez choćby jednego podania ręki. Pod koniec 2020 roku bowiem zobaczyliśmy się wszyscy w przestrzeni wirtualnej. Przez cztery dni, wieczorami, odbywał się kongres z udziałem 300 uczestników. Dzięki wykorzystaniu Hopin’a mogliśmy się nie tylko widzieć i słyszeć, ale też debatować. Jako prowadzący wykorzystywałem platformę do animowania dyskusji (często odnosiłem się do wpisów podczas kolejnych zapowiedzi), ale też odpowiadałem za cały przebieg wydarzeń na głównej scenie.

A jak przygotowywaliśmy całe wydarzenie? O tym chwilę po jego zakończeniu rozmawiałem z Tomaszem Grochowskim, prezesem PMI Chapter Poland:

Na wirtualnej scenie wystąpili Zuzanna Skalska, Bartek Rycharski, Mark Lines, Millie Taing, Maria Parysz i wielu innych. Całość prowadziłem raz po angielsku, a raz po polsku, w zależności od prelegenta.

Opinie

Co mówią organizatorzy i uczestnicy

Maciej — gratulacje za poprowadzenie, a przede wszystkim za przygotowanie się do poprowadzenia XV Kongresu PMI. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak szybko byłeś w stanie zaadaptować się do kontekstu prezentacji prelegentów. A osobiście dziękuję za wnikliwe pytania do nich, szczególnie za te do Grety Blash.

Katarzyna Kramarczyk-Strehl

Uczestniczka, Project Manager, iTTi

Dziękuję za poprowadzenie tegorocznego Kongresu PMI i miłą rozmowę. Mam nadzieję, że wszystko przebiegło po Twojej myśli. Jednak jeśli nawet nie do końca, to jako występujący tego nie zauważyłem. Zrobiłeś kawał dobrej roboty i chcę zwyczajnie... pogratulować!

Paweł Bochnowski

Prelegent, Business Reporting Solutions

Great performance on PMI Congress! Thanks for creating a great atmosphere.

Adelia Sharipova

Uczestniczka, Senior Financial Specialist at PwC

Gratuluję poprowadzenia 15 Międzynarodowego Kongresu PMI PC. To jeden z najlepiej poprowadzonych eventów jakie widziałam.

Anna Krasowska

Uczestniczka, Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji w Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Konferansjer

wymagających

wydarzeń

pl_PLPolish